fbpx

Nasz zespół

Doświadczony, profesjonalny i zaangażowany – taki jest zespół ekspertów Kancelarii Radców Prawnych Nowak, Dyś i Wspólnicy sp. k. Powierz nam swoją sprawę, a dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy
Triumf Kancelarii w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

Laureat w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

 

Radca Prawny Piotr Nowak Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy

Piotr Nowak, radca prawny, wspólnik zarządzający

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo oraz studiów licencjackich i magisterskich na kierunku germanistyka na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również z wyróżnieniem kurs prawa niemieckiego na Uniwersytecie w Bayreuth. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako asystent sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie, a następnie jako pełnomocnik w renomowanych warszawskich i wrocławskich kancelariach, m.in. pełniąc funkcję Kierownika Biura Terenowego Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy w Lublinie. Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Aktualnie praktykuje przede wszystkim w obszarze postępowań cywilnych dotyczących szeroko rozumianego prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem dochodzenia roszczeń przysługujących konsumentom, wynikających z czynności bankowych.

Prywatnie miłośnik podróżowania, przewodnik górski.

Michał Dyś, radca prawny, wspólnik zarządzający

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w dużych spółkach międzynarodowych oraz pod patronatem jednego z najstarszych i najbardziej doświadczonych radców prawnych w woj. lubelskim. Przez niespełna 4 lata pracował na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, zajmując się prawem własności intelektualnej, ściśle współpracując z Rzecznikiem Patentowym. Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Posiada bogate doświadczenie procesowe. Specjalizuje się w prawie cywilnym, materialnym i procesowym. Aktualnie praktykuje przede wszystkim w obszarze postępowań cywilnych dotyczących szeroko rozumianego prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem dochodzenia roszczeń przysługujących konsumentom wynikających z czynności bankowych.

Prywatnie miłośnik dalekich podróży, boksu i pływania.

Michał Dyś Radca Prawny Kancelaria Nowak i Wspólnicy Lublin
E-mail
telefon

+ 48 81 506 50 01

adres

Kancelaria Radców Prawnych
Nowak, Dyś i Wspólnicy sp. k. 
ul. Chmielna 4 (I piętro)
20-079 Lublin

godziny otwarcia biura

poniedziałek – piątek
8.00 – 16.00

Klauzula informacyjna

1. Administrator danych osobowych: Nowak, Dyś i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.
4. Pełna informacja w Polityce Prywatności.