fbpx

KREDYT KONSUMENCKI LUBLIN

Sankcja kredytu darmowego

Czy kredyt naprawdę może być darmowy? Kancelaria Radców Prawnych Nowak, Dyś i Wspólnicy z Lublina zajmuje się także pomocą kredytobiorcom, którzy spłacają lub spłacili gotówkowy kredyt konsumencki. Dotyczy to m.in. kredytu konsolidacyjnego, kredytu na remont (niezabezpieczonego hipoteką), kredytu na samochód i innych pożyczek do kwoty 255 550 złotych. Wydaje Ci się, że płacisz bankowi za dużo pieniędzy? Nie masz pojęcia, od czego naliczone są odsetki? Bezpłatnie przeanalizujemy umowę kredytową i sprawdzimy, czy możesz skorzystać z Sankcji Kredytu Darmowego.

Triumf Kancelarii w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

Laureat w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych
Rzeczpospolitej

 

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego dotyczy wyłącznie kredytów konsumenckich. Nie mogą z niej skorzystać kredytobiorcy przedsiębiorcy. Na sankcję kredytu darmowego można się powołać wtedy, jeśli uda się udowodnić, że bank udzielający kredytu podczas zawierania umowy kredytowej naruszył przepisy ustawy o kredycie konsumenckim. Mógł to zrobić chociażby poprzez naliczanie dodatkowych opłat okołokredytowych. Chcesz sprawdzić, czy sankcja kredytu darmowego dotyczy także Ciebie? W tym celu konieczna jest analiza umowy kredytowej, której bezpłatnie dokonują eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Nowak, Dyś i Wspólnicy. Jeśli sąd stanie po stronie kredytobiorców, wtedy będą zobowiązani tylko do spłaty zaciągniętego kapitału, bez odsetek i innych kosztów. Najczęściej naruszeń dopuszczały się banki: mBank, Alior Bank, Santander, PKO BP oraz Pekao, jednak może być ich więcej. Sprawdź, czy Twój kredyt kwalifikuje się do skorzystania z sankcji kredytu darmowego.

Kontakt z ekspertem
kredyt na samochód sankcja kredytu darmowego

Kredyt bez odsetek

 

Wziąłeś kredyt na samochód? Chcesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego i spłacać wyłącznie kapitał? Sprawdź, kiedy dokładnie zawarłeś umowę z bankiem. Ważna data to 18.12.2011 roku. Kredyty konsumenckie zawarte przed tym terminem nie kwalifikują się do powołania na sankcję kredytu darmowego.

sankcja kredytu darmowego kancelaria lublin
bank sankcja kredytu darmowego Nowak i Wspólnicy Lublin

Zwrot prowizji od kredytu

Ochrona konsumencka związana z sankcją kredytu darmowego przysługuje kredytobiorcom, którzy zaciągnęli kredyt na kwotę nie większą niż 255 550 złotych (lub jej równowartość w walucie obcej). Pod sankcję kredytu darmowego mogą podlegać kredyty gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty odnawialne, a także pożyczki pozabankowe. Masz taki kredyt?

zwrot prowizji od kredytu Lublin
odsetki sankcja kredytu darmowego Lublin

Wadliwy kredyt

Eksperci z Kancelarii Nowak, Dyś i Wspólnicy z Lublina starannie analizują umowy kredytowe, aby sprawdzić, czy banki takie jak mBank, PKO BP, Alior Banko, Pekao, Santander i inne naruszyły przepisy ustawy o kredycie konsumenckim. Wystarczy, że udowodnimy naruszenie chociaż jednego przepisu, jak np. błędnie obliczone RRSO czy nieuwzględnienie w umowie całkowitej kwoty kredytu. W takiej sytuacji możesz odzyskać swoje pieniądze. Chcesz, abyśmy bezpłatnie sprawdzili Twoją umowę?

sankcja kredytu darmowego kancelaria nowak i wspólnicy Lublin
darmowy kredyt Lublin Kancelaria Nowak i Wspólnicy

Spłacaj tylko kapitał

 

Aby skorzystać z sankcji kredytu darmowego, Twój kredyt gotówkowy musi być wciąż aktywny. Z kolei jeśli skończyłeś spłacać zobowiązanie wobec banku, to od daty spłaty nie może upłynąć rok. Nie ma znaczenia, na co przeznaczyłeś pieniądze od banku. Ważne, aby: chodziło o kredyt konsumencki, żeby nie przekraczał on 255 550 złotych oraz został zawarty po 18.12.2011 roku. Resztą zajmą się doświadczeni eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Nowak, Dyś i Wspólnicy z Lublina. Przekonaj się, czy możemy Ci pomóc.

eksperci Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy

Jak pracujemy?

Analizujemy
umowę

frankowicze Lublin kancelaria

Ustalamy
wspólny cel

prawomocny wyrok kancelaria lublin chf

Działamy
dla Was

skontaktuj się z nami, jeśli…

masz kredyt gotówkowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
kredyt hipoteczny chf Lublin Kancelaria Nowak i Wspólnicy
E-mail
telefon

+ 48 81 506 50 01

adres

Kancelaria Radców Prawnych
Nowak, Dyś i Wspólnicy sp. k. 
ul. Chmielna 4 (I piętro)
20-079 Lublin

godziny otwarcia biura

poniedziałek – piątek
8.00 – 16.00

Klauzula informacyjna

1. Administrator danych osobowych: Nowak, Dyś i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.
4. Pełna informacja w Polityce Prywatności.