fbpx

Tak zwane kredyty frankowe, które dla wielu rodzin był jedyną szansą na własne mieszkanie, okazały się pułapką. Jak to możliwe? Wszystko dlatego, że kredyty hipoteczne, które są indeksowane lub denominowane do waluty obcej, takiej jak m.in. frank szwajcarski, mogą zawierać klauzule uznawane za nieuczciwe. W sytuacji gdy umowa kredytowa zawiera niedozwolone zapisy, istnieje możliwość dochodzenia praw przed sądem. Tę skomplikowaną procedurę najlepiej pozostawić doświadczonym ekspertom. Jaka Kancelaria frankowa z Lublina niesie kompleksową pomoc w rozwiązywaniu sporów z bankami? Znamy odpowiedź na to pytanie! Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy przeprowadzi bezpłatną weryfikację umowy kredytu CHF i kompleksowo wyjaśni wszystkie kwestie. To pierwszy krok do uwolnienia się od nieuczciwego zobowiązania wobec banku.

Kancelaria prawna Lublin – kredyt CHF

Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy ściśle współpracuje z zespołem Kancelarii Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy – najlepszą Kancelarią Prawną do obsługi roszczeń Frankowiczów wg prestiżowego Rankingu Kancelarii Prawnych „Rzeczpospolitej”

 

Kancelaria frankowa Lublin Nowak i wspólnicy

Kancelaria z siedzibą w Lublinie ma być bliżej kredytobiorców CHF mieszkających w tej części Polski. Zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych najpierw przeanalizuje umowę kredytu CHF pod kątem obecności klauzul abuzywnych. Takie zapisy często pojawiają się w kredytach powiązanych z kursem franka szwajcarskiego. Po weryfikacji umowy i sprawdzeniu dostępnych opcji poinformujemy cię o niezbędnych dokumentach, które należy zgromadzić. Eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy z Lublina dokonają oszacowania i doprecyzowania roszczeń dotyczących stwierdzenia nieważności umowy kredytowej. Następnie będą reprezentować Cię w sądzie I Instancji, sądzie II instancji, a także w razie potrzeby przed Sądem Najwyższym. Możesz być pewien, że otrzymasz najlepsze wsparcie i opiekę prawną również wtedy, kiedy bank wysunie roszczenia wobec Ciebie.

Nowak i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Lublin

Aby skierować roszczenie przeciwko bankowi, najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom specjalizującym się w pomocy frankowiczom. Eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy, kancelarii frankowej z Lublina, posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do udzielenia kompleksowej pomocy w przypadkach związanych z tzw. kredytami frankowymi. Oferta kancelarii obejmuje:

  • analizę umowy kredytu frankowego.
  • negocjacje z bankiem.
  • reprezentację w sporach sądowych.
  • doradztwo i wsparcie na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Warto zaznaczyć, że Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego przypadku. Ważne jest dla nas zrozumienie unikalnych okoliczności klienta i dostosowanie strategii prawnej do konkretnej sytuacji. Dążymy do osiągnięcia jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów dla naszych klientów, zarówno poprzez rozstrzyganie sporów sądowych, jak i poprzez negocjacje z instytucjami finansowymi. Wierzymy, że każdy frankowicz zasługuje na sprawiedliwe i profesjonalne podejście do swoich problemów finansowych. Dlatego właśnie Kancelaria prawna z Lublina stoi na straży praw klientów, starając się znaleźć sprawiedliwe i satysfakcjonujące rozwiązania.

 

Frankowicze Kancelaria Frankowa Lublin Nowak i Wspólnicy

Jak działa kancelaria frankowa z Lublina?

Banki chętnie udzielały Polakom tzw. kredytów frankowych, zwłaszcza w latach 2000-2008. Jednak później kurs franka szwajcarskiego zaczął gwałtownie rosnąć. Wtedy frankowicze zostali pozostawieni sami sobie z problemem kredytu frankowego. Niejednokrotnie nie byli w stanie spłacać wysokich rat kredytu hipotecznego pętla długów zaczęła rosnąć. Kancelaria frankowa z Lublina Nowak i Wspólnicy pomaga frankowiczom, którzy właśnie znaleźli się w takiej trudnej sytuacji. Aby sprawdzić, czy możliwe jest unieważnienie kredytu frankowego, należy starannie przeanalizować umowę. Eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy bezpłatnie sprawdzają, czy umowa kredytu CHF zawiera niedozwolone postanowienia, czyli klauzule abuzywne. Następnie dopasowują najlepsze możliwe rozwiązanie dla frankowiczów i przedstawiają ofertę klientom. Skorzystanie z analizy nie jest wiążące. Kredytobiorcy mogą nie zgodzić się na propozycję współpracy Kancelarii frankowej z Lublina. Natomiast jeśli umowa zostanie podpisana, wtedy rozpoczynamy kolejny etap naszej pracy, czyli reprezentowanie frankowiczów w sporze z bankiem. Dzięki starannej analizie oraz przez wzgląd na doświadczenie adwokatów i radców prawnych z Kancelarii Nowak i Wspólnicy, możliwe jest zgłoszenie do banku racjonalnych roszczeń. Nasza Kancelaria najpierw prowadzi negocjacje z bankiem, a gdy okazują się one nieskuteczne, wtedy przystępuje do postępowania sądowego. Dbamy o sukces naszych klientów w sądach obu instancji, a także w Sądzie Najwyższym (gdy zajdzie taka potrzeba).

Frankowicze Lublin – możliwe rozwiązania

Wbrew masowo proponowanym przez banki ugodowych rozwiązań sporu, warto znać zalety skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Przede wszystkim podpisanie ugody z bankiem przekreśla szanse frankowiczów na zgłaszanie kolejnych roszczeń w przyszłości. Koniecznie każdą propozycję ugody od banku trzeba rozpatrywać indywidualnie, aby zminimalizować negatywne konsekwencje ugody. Z kolei prawomocne stwierdzenie nieważności umowy kredytowej przez sąd pozwala na jej ostateczne zakończenie. Od tego momentu frankowicz nie ma już zobowiązań wobec banku oprócz zwrotu zaciągniętego kapitału. Ma możliwość wykreślenia z hipoteki oraz danych umowy z Biura Informacji Kredytowej. Co ważne, całkowite spłacenie kredytu CHF nie wyklucza możliwości skierowania roszczeń przeciwko bankowi. Kancelaria Radców Prawnych Nowak i Wspólnicy z Lublina reprezentuje interesy również takich frankowiczów. Kluczowe jest sprawdzenie, czy umowa kredytu zawierała klauzule abuzywne, co najlepiej pozostawić ekspertom wyspecjalizowanym w tej właśnie dziedzinie. Masz wątpliwości związane ze skierowaniem roszczeń przeciwko bankowi? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.