fbpx

XXII edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” okazała się być wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło czołowych przedstawicieli środowiska prawniczego w Polsce. Z dumą ogłaszamy, że wśród wyróżnionych laureatów Rankingu znalazła się Kancelaria Nowak, Dyś i Wspólnicy, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Największa Kancelaria w Regionach Lubelszczyzna i Podkarpacie.

Coroczne święto polskiego systemu prawa

Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu prawniczym. Stanowi kompendium wiedzy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm poszukujących wsparcia prawnego w różnych obszarach działalności. Ranking ten jest także cennym wskaźnikiem dla samych kancelarii, umożliwiającym ocenę ich kondycji na tle konkurencji oraz identyfikację trendów rynkowych

Tomasz Pietryga, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”, podkreślił, że liczba kancelarii zgłaszających się do rankingu stale rośnie, co świadczy o jego prestiżu. W tym roku w Rankingu wzięło udział ponad 330 kancelarii prawniczych, które skupiają w swoich strukturach blisko 10 tysięcy prawników, w tym 6 455 adwokatów oraz radców prawnych.

Sankcja kredytu darmowego – jak to działa?

Sukces Kancelarii Nowak, Dyś i Wspólnicy – I miejsce

Zdobycie pierwszego miejsca w kategorii Największa Kancelaria w Regionach Lubelszczyzna i Podkarpacie jest ogromnym sukcesem dla Kancelarii Nowak, Dyś i Wspólnicy. To wyróżnienie stanowi dowód na naszą silną pozycję na rynku oraz zdolność do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie.

Nasi eksperci zostali docenieni za swoją wszechstronność, profesjonalizm oraz zaangażowanie w obszarze pomocy kredytobiorcom. Sukces kancelarii w rankingu jest efektem ciężkiej pracy całego zespołu, który nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności i dostarczania Klientom skutecznych rozwiązań prawnych w zakresie walki o ich prawa.

Przewaga na rynku i wyróżnienie kancelarii

Zdobycie pierwszego miejsca w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej” świadczy o zauważalnym udziale naszego zespołu w obsłudze frankowiczów, oferując im kompleksową pomoc prawną w unieważnieniu umów kredytowych. Dodatkowo Kancelaria Nowak, Dyś i Wspólnicy obsługuje kredytobiorców konsumentów w zakresie sankcji kredytu darmowego (SKD). Oferujemy wieloetapowe wsparcie dla kredytobiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, wspierając ich w dążeniu do płacenia niższych rat i zwrotu niesłusznie naliczonych kwot.

Wyróżnienie w rankingu „Rzeczpospolitej” jest także dowodem na zaufanie, jakim obdarzają kancelarię nasi Klienci. Udało nam się zbudować silną reputację, stając się zaufanym partnerem dla wielu osób w regionie. Kredytobiorcy doceniają nie tylko fachową wiedzę naszych prawników, ale także ich zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Pomoc kredytobiorcom Lublin

XXII edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” potwierdziła silną pozycję Kancelarii Nowak, Dyś i Wspólnicy na rynku usług prawnych w regionie Lubelszczyzny i Podkarpacia. Zdobycie pierwszego miejsca w tej prestiżowej kategorii jest dowodem na zaangażowanie oraz zdolność do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Ponadto wyróżnienie to jest dla nas motywacją do dalszej pracy i podnoszenia standardów świadczonej pomocy prawnej.

Wszystko powyższe nie byłoby możliwe bez zaangażowania i profesjonalizmu całego zespołu. Dlatego gratulujemy naszym ekspertom zasłużonego sukcesu oraz życzymy dalszych osiągnięć w przyszłości! Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wybitnymi specjalistami, którzy nieustannie udoskonalają jakość usług prawnych w Polsce. 

Dziękujemy również wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę!

Szczegóły Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” są dostępne TUTAJ.